Hasta Nakil Hizmeti - İzmir Ambulans Hizmeti

İzmir Ambulans Hizmetleri

Hasta Nakil Hizmeti

Detaylı bilgi için 0542 651 1868 numaralı telefonlarımızdan ya da info@izmirambulanshizmeti.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


İzmir Ambulans Hizmetleri

Hasta Nakil Hizmeti


hastanakil

Hasta Nakil Hizmeti; Evden sağlık kuruluşlarına tedaviye gidecek veya Sağlık kuruluşları veya hastanelerden taburcu olup evine gitmek isteyen ve binek araçla gitme imkanı olmayan hastaların, gitmek istedikleri yere ulaşmalarını Özel Ambulans ile sağlayan nakil hizmetidir.

Tedavi süreci bitmiş ve taburcu olmuş hastaların sağlık durumuna göre nakil ambulansı içinde, acil sağlık teknisyeni, ambulans şoföründen oluşan sağlık çalışanlarıyla hastanın sağlık durumundaki ciddiyete göre ambulans içerisinde (lüzumu halinde + doktor) bulunduğu 3 kişilik sağlı ekibi ile hastanın evine veyahut sağlık kuruluşlarına ulaşması sağlanır.

Şehirlerarası (300 km üzeri) uzun mesafelerde, hasta ve sağlık ekibinin can güvenliğini sağlayabilmek adına nakil aracının yanında ek sürücü görevlendirilir.


İzmir Ambulans Hizmeti olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına çağın gereksinimlerine uygun donatılmış araçlarla birlikte çalışma güvenliği konusunda eğilimli alanında uzman personel ile en iyi hizmeti vermeyi öncelik olarak tutuyoruz.

İş

Detaylı bilgi için 0542 651 1868 numaralı telefonlarımızdan ya da info@izmirambulanshizmeti.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


İzmir Ambulans Hizmetleri

HİZMETLERİMİZMÜŞTERİ HİZMETLERİ

TEL : 0542 651 1868
Mail:i nfo@izmirambulanshizmeti.com

Call Now Button
kore yaşam Mavi Gizem Ronytek Bilişim Suruculuk.com | Sürücülük Firma Rehberi İzmir Test Classical Copy Özel İzmir Nakliyat Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı Yurtdışı Minivan Yurtdışı Kargo Taşıma